background
page-header

O nas

Poznaj nasz zespół
Piotr Czak

Partner Zarządzający

Piotr jest twórcą i wieloletnim prezesem zarządu pierwszego polskiego funduszu typu Corporate Venture Capital. W tym okresie w spółce opracowano i wdrożono procesy inwestycyjne, nadzorcze, oraz przeanalizowano ponad 200 projektów inwestycyjnych, które zakończyły się 8 inwestycjami kapitałowymi. Dodatkowo Piotr odpowiadał za pozyskanie prawie 100 mln złotych finansowania zewnętrznego oraz powołanie do życia dwóch funduszy zewnętrznych.

Kontakt:

piotr.czak@venturearchitects.pl

(+48) 720 819 569

Obserwuj:

Klaudiusz Puchała

Partner

Klaudiusz posiada wieloletnie doświadczenie w projektach inwestycyjnych na rynku VC i M&A, wycen przedsiębiorstw, analizach rynkowych oraz w projektach nakierowanych na wzrost wartości firmy. W ostatnim czasie odpowiadał za realizację inwestycji funduszu CVC PGE Ventures, a także późniejszy nadzór i wsparcie spółek portfelowych funduszu.

Kontakt:

klaudiusz.puchala@venturearchitects.pl

(+48) 720 819 565

Obserwuj:

Jacek Czak

Partner

Jacek posiada wieloletnie doświadczenie w branży energetycznej. Był zaangażowany w opracowanie strategii oraz licznych modeli operacyjnych dla grup kapitałowych z sektora energetycznego. Pracował zarówno w przedsiębiorstwach polskich jak i koncernach zagranicznych, głównie w obszarze strategii oraz rozwoju biznesu.

Kontakt:

jacek.czak@venturearchitects.pl

(+48) 720 819 568

Obserwuj:

Natalia Rosiak

Adwokat

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze korporacyjnej spółek m.in. w zakresie ładu korporacyjnego, przekształceń własnościowych, pozyskania finansowania oraz innych aspektów transakcyjnych. Poza obsługą prawną doradza swoim klientom w zakresie komunikacji korporacyjnej i kryzysowej, z uwzględnieniem elementów minimalizujących ryzyka w zakresie strat wizerunkowych oraz w zakresie odpowiedzialności prawnej.

natalia ventures architects

Kontakt:

natalia.rosiak@venturearchitects.pl

Back to top of page